123

Maksā ar kredītkarti / debetkarti (internetā)

Jūsu papildus ērtībai piedāvājam veikt apmaksu ar kredītkarti/debetkarti (internetā). Izvēloties šo apmaksas veidu, varat savu pasūtījumu apmaksāt uzreiz!

Kā apmaksāt pasūtījumu ar kredītkarti/debetkarti (internetā):

  • Ievadiet kartes numuru, Vārdu un Uzvārdu, kas rakstīts uz kartes un CVC numuru no otras kartes puses, kas sastāv no 3 cipariem.
  • Maksājums ir drošs, Jūsu dati tiek pasargāti ar SSL sertifikātu.

Ja izvēlaties apmaksāt pasūtījumu ar kredītkarti/debetkarti (internetā), lūdzam pirms apmaksas iepazīties ar Jūsu bankas kartes dienas maksājumu limitiem. Uzmanību! Apmaksa ar kredītkarti/debetkarti (internetā) ir iespējama tikai tajā gadījumā, ja banka, kura Jums ir izsniegusi doto karti, piedalās programmā drošo pirkumu veikšanai internetā (MasterCard SecureCode vai Verified by Visa). Pēc bankas kartes datu ievadīšanas Jūs varat tikt nosūtīti uz Jūsu bankas lapu drošības koda ievadīšanai, kas nepieciešams lai pārbaudītu Jūsu personas datus. Ja maksājums netiks apstiprināts, lūgums sazināties ar Jūsu banku, kura Jums ir izsniegusi maksājuma karti vai arī izvēlieties citu maksājuma veidu.

Kā veikt maksājumu:

Kad esat izvēlējies visas vēlamās preces, dodieties uz sadaļu “Grozs”. Tur varēsiet apskatīt visas izvēlētās preces un pārbaudīt pasūtījuma daudzumu un summas.

Labajā pusē aizpildiet visus datus par sevi, lai veiktu maksājumu. Obligāti aizpildāmie lauki:

  • Vārds, Uzvārds
  • Tālrunis
  • Piegādes adrese
  • Izvēlieties sev vēlamo piegādes veidu
  • Izvēlieties maksājuma veidu

Ja visi lauki ir aizpildīti un gala summa sakrīt, spiediet pogu "Apstiprināt pasūtījumu", tas jūs aizvedīs uz jaunu lapu "Pasūtījuma noformēšana". Ja izvēlējāties apmaksas veidu – Maksāt ar karti internetā, tad, atveroties lapai, redzēsiet savu pasūtījuma numuru, informāciju un apmaksas pogu. Spiediet pogu "Apmaksāt pasūtījumu", tas Jūs aivedīs uz tiešsaistes maksājumu, kur būs nepieciešams ievadīt Jūsu kartes datus: kartes numuru, Vārdu un Uzvārdu, kas rakstīts uz kartes un CVC numuru no otras kartes puses, kas sastāv no 3 cipariem. Apstiprinot kartes datus, tas Jūs var aizvest uz droša pirkuma sadaļu internetbankā, lai pārleicinātos par jūsu personas datu pareizību.

Pēc apmaksas spiediet pogu “Atgriezties pie tirgotāja”, tas jūs aizvedīs atpakaļ uz angeldebesis.lv lapu.


Mūsu pakalpojumi

Neatliekamie pakalpojumi


Apbedīšanas aģentūras “Angel debesīs” speciālisti operatīvi un profesionāli reaģēs uz notikušo,
neatkarīgi, kur noticis negadījums – mājās, slimnīcā vai nelaimes gadījums ārpus mājas.