123

Repatriācija

Repatriācija - ir valsts iestāžu organizēta atgriešanās dzimtenē (izcelsmes vai pilsonības valstī).

Ja Jums ir radusies nepieciešamība transportēt mirušo no vienas pilsētas uz citu, vai no vienas valsts uz citu, izmantojiet mūsu pakalpojumus.
Mirušā transportēšana ir sarežģīts process, kurā Jums nāksies saskarties ar virkni problēmu: no dokumentu noformēšanas līdz specializēta transporta atrašanai.
Mums ir liela pieredze gan lokālā, gan starptautiskā transportēšanā. Mēs strādājam tādās valstīs kā Latvija, Lietuva, Igaunija, Krievija, Baltkrievija, Ukraina Anglija, Īrija, Eiropas Savienības valstis un Skandināvijas valstīs. Atšķirībā no transportēšanas firmām, kas specializējas tikai transportēšanā, mēs nodrošinām visu nepieciešamo dokumentu noformēšanu, morga esamību gan nosūtīšanas, gan saņemšanas punktā, kā arī ķermeņa balzamēšanu. Jums nebūs jāmeklē pakalpojumu sniedzēji nezināmā pilsētā vai valstī, jo mēs to izdarīsim Jūsu vietā.
Apbedīšanas aģentūra  “ANGEL “ nodarbojas ar mirušo līķu  pārvadāšanu specializētā transportā - katafalkā.
ANGEL” var nosūtīt mirušo ķermeni cinkotā zārkā („krava 200”) ar lidmašīnu uz dažādām valstīm, kā arī sagaidīt to Latvijas lidostā, nodrošinot pilnu apbedīšanas pakalpojumu klāstu.

Mūsu pakalpojumi

Neatliekamie pakalpojumi


Apbedīšanas aģentūras “Angel debesīs” speciālisti operatīvi un profesionāli reaģēs uz notikušo,
neatkarīgi, kur noticis negadījums – mājās, slimnīcā vai nelaimes gadījums ārpus mājas.