Ceremonija tiek rīkota balstoties uz aizgājēja dzīvi
Starptautiskā transportēšana

Starptautiskā transportēšana

Ja Jums ir radusies nepieciešamība transportēt mirušo no vienas pilsētas uz citu, vai no vienas valsts uz citu, izmantojiet mūsu profesionālos transportēšanas pakalpojumus.

Mirušā transportēšana ir sarežģīts process, kurā Jums nāksies saskarties ar virkni problēmu: no dokumentu noformēšanas līdz specializēta transporta atrašanai.

Mums ir liela pieredze gan lokālā, gan starptautiskā transportēšanā.

Mēs strādājam tādās valstīs kā Latvija, Lietuva, Igaunija, Krievija, Baltkrievija, Anglija, Īrija, Vācija, NVS valstis, Skandināvijas un citās valstīs. Un atšķirībā no transportēšanas firmām, kas specializējas tikai transportēšanā, mēs nodrošinām visu nepieciešamo dokumentu noformēšanu, morga esamību gan nosūtīšanas, gan saņemšanas punktā, kā arī ķermeņa balzamēšanu. Jums nebūs jāmeklē pakalpojumu sniedzēji nezināmā pilsētā vai valstī, jo mēs to izdarīsim Jūsu vietā.

Sīkākai informācijai par transportēšanu, zvaniet pa tālruni (+371) 20080000 vai (+371) 20087777 +44(0)7593206509 (Velikobritanija)

ANGEL” nodarbojas ar mirušo transportēšanu specializētā, sertificētā katafalkā gan Latvijas teritorijā, gan no Latvijas uz jebkuru vietu pasaulē. Mirušā transportēšanas izmaksas sastāda sekojošās pozīcijas:

  • 0.40 EUR par kilometru;
  • ceļu izmaksas;
  • nepieciešamības gadījumā, prāmja izmaksas (turp un atpakaļ);
  • cinkota zārka īres izmaksas;
  • koka zārka izmaksas.

 

Jautājumi par ārzemēs saņemamajiem dokumentiem katrā mirušā ķermeņa repatriācijas gadījumā tiek risināti individuāli, tāpēc, “ANGEL” darbinieki katru reizi sazinās ar morgu, kurā atrodas mirušais, vai atsevišķos gadījumos ar policiju.

Tikai morga darbinieks var informēt par dokumentiem, kas ir pieejami, un informēt par to cenu, kā arī pateikt mirušā ķermeņa izsniegšanas datumu. Miršanas apliecība jāsaņem valstī, kurā notikusi nelaime. Veselības inspekcijā, pamatojoties uz miršanas apliecību un medicīniskās izziņas par nāvi kopiju, jāsaņem atļauja mirušā izvešanai no valsts (ķermeņa repatriācija).

Ja mirušā transportēšana tiek veikta Eiropas Savienības robežās, tad ārzemēs nav nepieciešamības veikt dokumentu tulkošanu uz latviešu valodu, notariāli apstiprinātu miršanas apliecības tulkojumu var izgatavot Latvijā.

Ja cilvēks miris Krievijā, Baltkrievijā vai NVS valstīs, tad notariāli apstiprināts miršanas apliecības tulkojums latviešu valodā ir obligāts. Turklāt, ir nepieciešama izziņa no kapsētas par to, ka mirušajam ir pieejama apbedīšanas vieta.

Ja mirušā transportēšana uz citu valsti tiek veikta no Latvijas, tad zārka apzīmogošanu un visu nepieciešamo dokumentu noformēšanu veic apbedīšanas aģentūra “ANGEL“. Gadījumā, ja tiek veikta citas valsts pilsoņa ķermeņa repatriācija, zārku apzīmogo attiecīgās valsts valdības konsula klātbūtnē.

ANGEL” var nosūtīt mirušo ķermeni cinkotā zārkā („krava 200”) ar lidmašīnu uz dažādām valstīm, kā arī sagaidīt to Latvijas lidostā, nodrošinot pilnu apbedīšanas pakalpojumu klāstu.

P.S. Mirušā ķermeņa transportēšanai katafalkā ir divas priekšrocības:

  • Klientam ir darīšana tikai ar vienu apbedīšanas firmu, kas transportēs mirušā ķermeni no morga līdz apbedīšanas vietai.(Nevis ar trīs firmām, no kurām viena aizvedīs līdz lidostai, otra organizēs pārlidojumu, bet trešā sagaidīs lidostā un apbedīs).
  • Nepieciešamības gadījumā bez papildus maksas katafalkā līdzi var braukt arī mirušā radinieks.

Mūsu komanda

Vitālijs starptautisko pārvadājumu vadītājs

Vitālijs starptautisko pārvadājumu vadītājs

Antons Krūzes ielas filiāles vadītājs

Antons Krūzes ielas filiāles vadītājs

Tatjana Lubānas filiāles vadītāja

Tatjana Lubānas filiāles vadītāja

Oļesja Cēsu ielas filiāles vadītāja

Oļesja Cēsu ielas filiāles vadītāja

Maruta Hipokrāta ielas filiāles vadītāja

Maruta Hipokrāta ielas filiāles vadītāja

Irina Jūrmalas filiāles vadītāja

Irina Jūrmalas filiāles vadītāja

Jeļena uzņēmuma Direktore

Jeļena uzņēmuma Direktore

(+371) 20 080 000
(+371) 20 087 777
(+371) 20 58 58 50 Jūrmala