Menu
Your Cart

Starptautiskā transportēšana

Starptautiskā transportēšana
Starptautiskā transportēšana
Starptautiskā transportēšana
0€

Ja jums ir nepieciešams nogādāt mirušo uz citu pilsētu vai citu valsti, iesakām izmantot mūsu profesionālos transporta pakalpojumus.

Mirušā pārvadāšana ir sarežģīts process, kurā jums būs jāsaskaras ar vairākām problēmām: no dokumentu noformēšanas līdz specializētu transportlīdzekļu atrašanai.

Apbedīšanas aģentūrai “ANGEL” ir liela pieredze mirušā transportēšanas organizēšanā, gan vietējā, gan starptautiskā. Mēs strādājam tādās valstīs kā Latvija, Lietuva, Igaunija, Krievija, Baltkrievija, Anglija, Īrija, Vācija, NVS valstis, Skandināvija un citas valstis. Turklāt, atšķirībā no transporta uzņēmumiem, kas specializējas tikai pārvadājumos, mēs nodrošinām visu nepieciešamo dokumentu noformēšanu, morga klātbūtni gan izbraukšanas vietā, gan galamērķī, ķermeņa balzamēšanu. Jums nav jāmeklē nepieciešamo pakalpojumu sniedzēji nepazīstamā pilsētā vai valstī, pietiks ar mums sazināties.

Apbedīšanas aģentūra “ANGEL” nodarbojas ar mirušo cilvēku līķu pārvadāšanu specializētā sertificētā transporta katafalkā.

Mirušās personas pārvadāšanas izmaksas sastāv no šādiem noteikumiem:

  • 2 eiro par 1 kilometru pārvadājuma,
  • maksas ceļu izmaksas,
  • ja nepieciešams, prāmja izmaksas (turp un atpakaļ),
  • cinka zārka velmēšanas izmaksas,
  • koka zārka izmaksas.
  • papīru darbs.

Mirušā ķermeņa transportēšana katafalkā klientam ir vispiemērotākā divu iemeslu dēļ:

  • Klients nodarbojas tikai ar vienu apbedīšanas biroju, kas nogādās mirušā ķermeni no morga uz apbedīšanas vietu (nevis ar trim uzņēmumiem, no kuriem viens nogādās līķi lidostā, otrs organizēs lidojumu, un trešais satiks kravu galamērķa lidostā un apglabās mirušo).
  • Vajadzības gadījumā zārku katafalkā bez maksas var pavadīt mirušā radinieks.

Turklāt bēru aģentūra “ANGEL” veic ar lidmašīnu nosūtīšanu uz dažādām valstīm un tikšanos Latvijas lidostā ar cinka zārkiem ar mirušo ķermeņiem (“krava 200”), nodrošinot pilnu apbedīšanas pakalpojumu klāstu.

Jautājums par ārvalstīs iegūtajiem dokumentiem katrā mirušā ķermeņa repatriācijas gadījumā tiek izlemts individuāli, tāpēc katru reizi apbedīšanas aģentūras “ANGEL” darbinieks pa tālruni vai e-pastu sazinās ar morgu, kurā atrodas mirušais atrodas, un dažos gadījumos ar policiju. Tikai morga darbinieks var ziņot par pieejamajiem dokumentiem un informēt par to vērtību, kā arī nosaukt mirušā ķermeņa izdošanas datumu. Miršanas apliecība jāiegūst negadījuma vietā, tas ir, valstī, kurā notika nelaime. Tāpat Veselības inspekcijā, pamatojoties uz miršanas apliecību un medicīniskās izziņas par nāves cēloni kopiju, jums ir jāsaņem atļauja izvest ķermeni uz ārzemēm (ķermeņa repatriācija).

Ja personas nāve iestājusies Krievijā, Baltkrievijā vai NVS valstīs, tad ir nepieciešams notariāli apliecināts miršanas apliecības tulkojums latviešu valodā. Turklāt ir nepieciešama kapsētas biroja izziņa par konkrētas mirušas personas apbedīšanas vietas pieejamību.

Ja mirušā līķis no Latvijas tiek nogādāts citā valstī, apbedīšanas aģentūra “ANGEL” apzīmogo zārku un sagatavo visus nepieciešamos dokumentus. Ārvalstu pilsoņa ķermeņa repatriācijas gadījumā apbedīšanas aģentūra “ANGEL” apzīmogo zārku attiecīgās valsts konsula klātbūtnē.

Jūsu drošībai: visi apbedīšanas aģentūrai “ANGEL” piederošie transportlīdzekļi tiek sistemātiski dezinficēti.

Lai iegūtu vairāk informācijas par transportēšanu, lūdzu, zvaniet

(+371) 20080000 (+371) 20087777

vai pa e -pastu

angel_debesis@inbox.lv

Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika šeit.