Ja Jums ir radusies nepieciešamība transportēt mirušo no vienas pilsētas uz citu, vai no vienas valsts uz citu, izmantojiet mūsu profesionālo transportēšanas pakalpojumu.

Mirušā transportēšana ir diezgan sarežģīts process, kurā Jums nāksies saskarties ar virkni problēmu: no dokumentu noformēšanas līdz specializēta transporta atrašanas.

Mums ir liela pieredze gan lokālā, gan starptautiskā transportēšanā.

Mēs strādājam tādās valstīs, kā Latvija, Lietuva, Igaunija, Krievija, Baltkrievija, Anglija, Īrija, Vācija, NVS valstis, Skandināvijas un citās valstīs. Un atšķirībā no transportēšanas firmām, kas specializējas tikai transportēšanā, mēs nodrošinām visu nepieciešamo dokumentu noformēšanu, morga esamību gan nosūtīšanas, gan saņemšanas punktā, kā arī ķermeņa balzamēšanu. Jums nebūs jāmeklē pakalpojumu sniedzēji nezināmā pilsētā vai valstī, mēs to izdarīsim Jūsu vietā.

Sīkākai informācijai par transportēšanu, zvaniet pa tālruni (+371) 20080000 vai (+371) 20087777

"ANGEL" nodarbojas ar mirušo transportēšanu specializētā, sertificētā katafalkā gan Latvijā, gan no Latvijas uz jebkuru vietu pasaulē. Mirušā transportēšanas izmaksas sastāda sekojošās pozīcijas:

  • 0.40 EUR par kilometru
  • maksas ceļu izmaksas,
  • nepieciešamības gadījumā, prāmja izmaksas (turp un atpakaļ),
  • cinkota zārka īres izmaksas,
  • koka zārka izmaksas.

Jautājums par aiz robežas saņemamajiem dokumentiem, katrā mirušā ķermeņa repatriācijas gadījumā tiek risināts individuāli, tāpēc, "ANGEL" darbinieki katru reizi sazinās ar morgu, kurā atrodas mirušais, vai atsevišķos gadījumos ar policiju.

Tikai morga darbinieks var informēt par dokumentiem, kas ir pieejami un informēt par to cenu, kā arī pateikt mirušā ķermeņa izsniegšanas datumu. Miršanas apliecība jāsaņem valstī, kur notikusi nelaime. Turpat, Veselības inspekcijā, pamatojoties uz miršanas apliecību un medicīniskās izziņas par nāvi kopiju, jāsaņem atļauja miruša izvešanai no valsts (ķermeņa repatriācija).

Ja mirušā transportēšana tiek veikta Eiropas Savienības robežās, tad ārzemēs nav nepieciešamības veikt dokumentu tulkošanu uz latviešu valodu, notariāli apstiprinātu miršanas apliecības tulkojumu var uztaisīt Latvijā.

Ja cilvēks miris Krievijā, Baltkrievijā vai NVS valstīs, tad notariāli apstiprināts miršanas apliecības tulkojums latviešu valodā ir obligāts. Turklāt, ir nepieciešama izziņa no kapsētas par to, ka mirušajam ir pieejama apbedīšanas vieta.

Ja mirušā transportēšana uz citu valsti tiek veikta no Latvijas, tad zārka apzīmogošanu un visu nepieciešamo dokumentu noformēšanu veic apbedīšanas aģentūra "ANGEL". Gadījumā, ja tiek veikta citas valsts pilsoņa ķermeņa repatriācija, zārku apzīmogo attiecīgās valsts valdības konsula klātbūtnē.

Bez tam, "ANGEL" var nosūtīt mirušo ķermeni cinkotos zārkos („krava 200”) ar lidmašīnu, uz dažādām valstīm, kā arī sagaidīt tos Latvijas lidostā, nodrošinot pilnu apbedīšanas pakalpojumu klāstu.

P.S. Mirušā ķermeņa transportēšanai katafalkā ir divas priekšrocības:

  • Klientam ir darīšana tikai ar vienu apbedīšanas firmu, kas transportēs mirušā ķermeni no morga līdz apbedīšanas vietai.
  • (Nevis ar trīs firmām, no kurām viena aizvedīs līdz lidostai, otra organizēs pārlidojumu, bet trešā sagaidīs lidostā un apbedīs).
  • Nepieciešamības gadījumā, katafalkā līdzi braukt var arī mirušā radinieks, bez papildus maksas.

Zvaniet mums 24/7: +37120080000, +37120087777.

Vai rakstiet mums uz @-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Vai apmeklējiet vienu no mūsu birojiem:

Rīgas centrā, Cēsu iela 11-K3.

Rīgas kapsētā Pļavniekos, Lubānas iela 100.

Jūrmala, Kauguri, Nometņu iela 9.

Hipokrāta iela 2D - 33 kab.